Akü Fiyatları

Sitemizde görmüş olduğunuz akü fiyatları hurda akünüzün iade edilmesi koşuluyla geçerlidir. İade etmiş olduğunuz hurda akü talep etmiş olduğunuz akü ile aynı amperde olmalıdır. Daha küçük amper iade etmeniz halinde aradaki hurda akü fiyat farkı satış fiyatına eklenir. AKÜ YOL YARDIM


80 amper akü fiyatları amper - Akü Listesi


Akü Fiyatları
Sitemizden güncel akü fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Mutlu Akü Fiyatları
Mutlu akü fiyatlarında kampanya devam ediyor. Sitemizde akü fiyatlarında 2010 yılı içinde değişiklik yapılmamıştır. Özellikle marin akü fiyat avantajları devam etmektedir.


Akü Seçimi
Aracınız için doğru akü seçimi yapmanız çok önemlidir. Birçok müşterimiz bu konuyla ilgili sorular sormaktadır. Doğal olarak araçları için daha yüksek amper kullanmak isteyenlere verebileceğimiz en önemli bilgi, amper değiştikçe akü ebatlarınında değişken olmasıdır. Dolayısıyla aracınız için ayrılan akü bölmesi, daha büyük amper kullanmak istemeniz durumunda yetersiz kalmaktadır. Bunun yanı sıra birçok araç modelinde fabrika çıkışı 50 veya 55 amper olmasına rağmen akü için ayrılmış bölme 60 Ah. bir akü için uygundur.

Mutlu Akü Fiyatları 2013
Mutlu akü fiyatları 2011 yılı başlarında toplamda %14 zamlanmıştır. Kalitesinden ödün vermeyen mutlu akü firması ithal akü markaları ile fiyat dengesini hala korumaktadır. Birçok ithal markadan hala daha ucuz fiyata akü satmaktadır.
Jel Akü Fiyatları 2013
Jel akü piyasası yerli firmalarında seri üretime başlamasıyla üst seviyede rekabet oluşturdu.
İnci Jel Akü Fiyatları 2013
İnci jel akü seri üretimine 2013 yılı ikinci çeyreğinde başlamıştır. %100 kendi üretimidir. Piyasadaki en iyi jel akü markası olmayı hedeflediklerini ve bu doğrultuda en kaliteli ürünü ürettiklerini açıklamışlardır.
Start Stop Akü Fiyatları
Varta ve İnci Akü firmaları start stop akü üretimi yapmaktadır. Yeni teknoloji start stop arabalarda kullanılan yeni teknoloji ürünleri AKÜ FİYATLARI linkinden takip edebilirsiniz.
Mutlu Akü Fiyatlarına Zam Geliyor
Mutlu Akü A.Ş. 20.02.2014 tarihi ile yeni toptan akü fiyat listesi yayınlayacağını duyurdu. Yeni fiyat listesi bir öncekinden %7 oranında farklı olacağı ve bu tarih ile yeni fiyatlar üzerinden satış yapılacağını duyurdu.
Akü çalan hırsızlar Balıkesir'de yakalandı.
3 genç üç ayrı araçtan çaldıkları akülerle birlikte yakalandı. Kullandıkları araca traktöre ait plakayı takınca polisler tarafından yakalandılar.
Esan Akü Fiyatları.
Esan akü Mart ve Nisan aylarında tüm ürünlerinde kampanya yaptı. Bu kampanya diğer akü markaları karşısında fiyat avantahı sağladı. Tüm ürünleri 2 yıl garanti kapsamında olan ESAN AKÜ talep doğrultusunda kampanyayı uzatabileceğini bildirdi.